Блочно-транспортабельна (модульна) котельня

Коротка характеристика БТК

Транспортабельні (блокові) котельні установки призначені для приготування води систем теплопостачання з температурним режимом 90/70 ° С. Подача нагрітої води споживачеві проводиться одинарними або здвоєними насосами, що працюють в даній мережі. Щоб уникнути наслідків впливу низькотемпературної корозії в систему включений рециркуляционний насос. В системі використовується необхідні елементи хімічної підготовки води, підживлювальної станція і бак запасу, що дозволяє регулювати ступінь її жорсткості. Підживлення системи здійснюється автоматично. Ці агрегати використовуються для заповнення системи теплоносієм перед початком експлуатації.

Придбати модульну котельню

Транспортабельні (блокові) котельні установки обладнані всіма необхідними вузлами для продуктивної роботи опалювальної системи. Передбачені пристрої мембранного типу для компенсації об'єму теплоносія в системі, засоби для спуску повітря, для зливу води в каналізацію. Транспортабельні (блокові) котельні установки мають необхідний рівень автоматизації роботи, який забезпечує безпеку і ефективність експлуатації.

В склад котельні входять компенсатори об’єму мембранного типу для компенсації об’єму води всередині котельні. Для зливу води із трубопроводів і обладнання в котельні встановлена система каналізації. Теплова схема котельні оснащена необхідними контрольно-вимірювальними приладами, засобами автоматизації та регулювання. Трубопроводи оснащені пристроями для спуску води та повітря. Транспортабельний модуль обладнаний системами освітлення, опалення та вентиляції (природною і примусовою).

Типова компоновка котельні

Блочно-тарспортабельна (блочно-модульна) котельня
 
 

Купити транспортабельню котельню

Виготовляється транспортабельний модуль з використанням сертифікованих в Україні матеріалів і комплектуючих частин, а також з урахуванням вимог будівельних і пожежних норм. Для обшивки каркаса модуля використаний профнастил італійського виробництва, модуль утеплений мінеральною ватою URSA завтовшки 100 мм.  Купити котельню установку блочного типу - це передбачливе вкладення коштів, тому що таке рішення дозволяє легко змінювати необхідний діапазон потужності і, тим самим, оптимізувати витрати енергоресурсів.

 
 

Опалення та вентиляція

В приміщенні котельні встановлені електричні конвектори для підтримки температури в приміщенні. Розрахункова температура + 5°С.Вентиляція котельні передбачена за рахунок системи припливно-витяжної вентиляції. Вентиляція підібрана з розрахунку трикратного повітрообміну в приміщенні котельні та подачі необхідної кількості повітря для горіння.

Фундамент

Блочно транспортабельний модуль встановлюють на фундамент стрічковий, з бетонних блоків або монолітного бетону класа не менше В20. Глибина фундаменту не менше 400 мм.

Димова труба

Для забезпечення розсіювання шкідливих речовин в продуктах згорання передбачено встановлення теплоізольованих димових труб, висота та діаметр підбирають згідно окремих проектних розрахунків. Висота димових труб при природній тязі розраховуються на основі результатів аеродинамічного розрахунку газоповітряного тракту і провіряються по умовам розсіювання в атмосфері шкідливих речовин.

Система автоматизації

Технологічний захист забезпечується блоком котельної автоматики. Щит управління, на якому фіксується режим і параметри роботи основного обладнання котельні.У котельні встановлено сигналізатор чадного газу.Автоматичний захист відключення всіх котлів спрацьовує при загазованості приміщення по чадному газу; зникненні електроенергії; підвищенні або зниженні тиску теплоносія від норми; підвищенні температури теплоносія вище норми; зупинці циркуляційних насосів; спрацюванні пожежної сигналізації; несправності в приладах автоматизації і сигналізації.