Дахові котельні для ЖК, нерухомості

Дахові котельні (або стаціонарні придомові котельні для нерухомості) як один із способів автономного опалення в будинках, опалення комерційної нерухомості, автономної котельні ЖК, ОСББ - здобувають все більшу популярність. Дахові котельні застосовуються для забезпечення теплом і гарячою водою як промислових, так і адміністративних будівель, житлових кварталів, і відрізняються цілим рядом переваг:

  • мають високу енергоефективність за рахунок відсутності теплотрас (втрати в теплотрасі можуть досягати до 30%);
  • екологічні та економічні - вартість 1 Гкал тепла дахових котелень в середньому на 30-40% нижче вартості теплової енергії централізованих систем;
  • не вимагають витрат на землевідведення і спорудження будівлі для котельні;
  • забезпечують оптимальний і керований тепловий режим.


Автономні дахові котельні - розташовують на даху будинку в окремому приміщенні або просто на даху на спеціально підготовленій площадці. ТОВ "Генерація Тепла" виконує будівництво дахових котелень «під ключ», тобто забезпечує проектування дахової котельні, постачання котельного обладнання забудовнику, монтаж дахової котельні, погодження у відповідних установах (Держпраці, Обленерго, Київгаз та ін.) й пуск-наладку котельні кваліфікованим персоналом. Також сервісна служба ТОВ "Генерація Тепла" надає технічне обслуговування котелень (сервіс) для ЖК й комерційної нерухомості.

 
 
 
 


Компанія має в наявності готові проекти дахових котелень, що працюють на вітчизняному та імпорному котельному обладанні. В основному дахові котельні використовують паливо - природний газ. Такі котельні найбільш поширені на сьогодні через відносно низьку вартість палива й зручність експлуатації. Газові котли мають невеликі габарити, малу вагу, що також забезпечує певні переваги в облаштуванні котельні на даху будівлі.

Автономні стаціонарні котельні можуть бути на паливі: пелета (з дерева, лушпиння), тріска деревини, брикета, рідке паливо. В окремних житлових кварталах, як правило, доступна територія для облаштаування складу палива, автоматичної паливоподачі, що дозволяє автоматизувати роботу котельні й економити до 30% на альтернатвному паливі порівняно з газом. Втім, дахові котельні сприяють покращенню екологічних умов у квартирах, а все завдяки тому, що розсіювання продуктів згоряння на даху більш сприятливе, ніж при розташуванні котельні внизу.

Сучасні дахові котельні більш технічно оснащені і переведені у автоматичний режим. За їх роботою стежить диспетчерська служба. Вся інформація про роботу котельні надходить на комп’ютер, а отже будь-які збої одразу реєструються. При проектуванні дахових котелень повинні передбачатися технічні рішення, що дозволяють їх експлуатацію без постійного обслуговуючого персоналу. Такі котельні повинні бути захищені від несанкціонованого доступу всередину.


 
 

Для житлових будинків допускається влаштування дахових котелень. Зазначені котельні допускається проектувати із застосуванням водогрійних котлів з температурою води до 115 С. При цьому теплова потужність котельні до 5,0 МВт.

Дахові котельні мають мінімальні витрати на інженерні комунікації - потрібно лише внутрішня розводка труб для опалення та ГВП. Це не тільки зменшує тепловтрати, а й дає можливість оперативного управління роботою котельні в зв'язку з коливаннями температури зовнішнього повітря. Гаряча вода надходить до споживачів постійно, незалежно від пори року.

Компанія "Генерація Тепла" повністю проектує, виготовляє та монтує дахові котельні установки, призначені для експлуатації у вітчизняних умовах, і володіє для цього всіма необхідними дозвільними документами. Зверніться до нас, щоб забезпечити будинок надійний та сучасним опаленням й ГВП без додаткових витрат. Інженери компанії проконсультують з будь-яких питань вибору та експлуатації дахової котельні й допоможуть зробити оптимальний вибір саме для вашого будинку.

Автономне опалення нерухомості "під ключ"

Розгляньте питання з нами - отримайте готове рішення!