Промислові парові Турбіни

Компанія ТОВ "Генерація Тепла" офіційно рекомендує парові турбіни Triveni Turbine Ltd. в Україні. Основне виробництво Triveni Turbines розташоване в Бангалорі (Індія). Загалом виробником випущено більше 2500 турбінних установок, які поставлено в понад 50 країн в Європі, Африці, Південно-Східній Азії, Центральній та Латинській Америці. Компанія Triveni Turbine сертифікована ISO 9001, ISO 14001, з можливістю виробляти до 150 турбін в рік, тепловою потужністю до 150 МВт. На ринку парових конденсаційних турбін до 30 МВт, компанію займає одну з лідируючих світових позицій. Вся продукція, що випускається відповідає вимогам стандартів API, ASME, AGMA, IEC, NEMA. Також турбіни мають сертифікацію на відповідність стандартам ГОСТ.

 

У 2010 році компанії Triveni Turbine Ltd. і General Electric (США) створили спільне підприємство GE Triveni Ltd. для розробки, виробництва, постачання та сервісного обслуговування парових турбін одиничною потужністю від 30 до 100 МВт. На даний момент Triveni Turbines виробляють парові турбіни з протитиском, конденсаційні турбіни (без відбору пари, з регульованим і нерегульованим промисловим відбором пари, з проміжним підведенням пари), а також турбогенератори одиничною потужністю від 500 до 30 000 кВт.  Всі турбіни виготовляються під замовлення у відповідності із офіційним запитом та згідно проекту.

 
 

Використання парових турбін

До типових сфер застосування парових турбін відносять:

  • промислові електростанції для забезпечення власних потреб підприємства;
  • установки когенерації та місцеві теплоцентралі (ТЕЦ, ТЕС);
  • електростанції на концентрованій сонячній енергії;
  • електростанції на біопаливі (лушпиння сонячника, гречки, комбікорму, тріска дерева, побутове сміття тощо);
  • електростанції комбінованого циклу;
  • геотермальні електростанції.

 

Використовуються парові турбіни в хімічній галузі, виробництві цукру, текстильної промисловості, на целюлозно-паперових комбінатах, в металургії та гірській промисловості. А також для рекуперації тепла (яке виділяється хімічними процесами) в різних галузях.

 

Компанія ТОВ "Генерація Тепла" поставляє парові турбіни Triveni Turbine Ltd. на територію України із заводу в Індії по ціні виробника. Якість конденсаціних турбін доказана на багатьох підприємствах Центральної та Східної Європи. Для підприємств-замовників можливий показ робочих обєктів, де встановлені турбіни "Трівені", що працюють на газових або твердопаливних котлах (біомаса, відходи) для виробництва електронерегії.  

Для більш детальної інформації Ви можете заповнити форму нижче, спеціалісти ТОВ "Генерація Тепла" спільно з колегами із "Трівені" проконсулютують по всіх технічних характеристиках турбін, підберуть для Вас оптимальний варіант парової турбіни, розкажуть де знаходяться найближчий об'єкт по Вашому запиту (теплова потужність турбіни, вид палива, цілі використання, промисловий забір пари тощо).