Промислові парові Турбіни

Компанія ТОВ "Генерація Тепла" офіційно рекомендує парові турбіни QNPOWER в Україні. Основне виробництво QNPOWER розташоване в м.Цинчжоу (Китай). Загалом виробником випущено більше 2500 турбінних установок, які поставлено в понад 50 країн в Європі, Африці, Південно-Східній Азії, Центральній та Латинській Америці. Компанія QNPOWER сертифікована ISO 9001, ISO 14001, з можливістю виробляти до 150 турбін в рік, тепловою потужністю до 200 МВт. На ринку парових конденсаційних турбін до 30 МВт, компанію займає одну з лідируючих світових позицій. Вся продукція, що випускається відповідає вимогам стандартів API, ASME, AGMA, IEC, NEMA. Також турбіни мають сертифікацію на відповідність стандартам ГОСТ.

Придбати турбіни

QNPOWER є лідером галузі великих і малих парових турбін в Китаї, займає дуже велику частку на ринку. Лінійка парових турбін включає в себе: активні парові турбіни, високошвидкісні та високоефективні парові турбіни, парові турбіни органічноо робочого циклу (ORC). На даний момент QNPOWER виробляють парові турбіни з протитиском, конденсаційні турбіни (без відбору пари, з регульованим і нерегульованим промисловим відбором пари, з проміжним підведенням пари), а також турбогенератори одиничною потужністю від 500 до 30 000 кВт.  Всі турбіни виготовляються під замовлення у відповідності із офіційним запитом та згідно проекту.

 
 

Використання парових турбін QNPOWER

До типових сфер застосування парових турбін відносять:

  • промислові електростанції для забезпечення власних потреб підприємства;
  • установки когенерації та місцеві теплоцентралі (ТЕЦ, ТЕС);
  • електростанції на концентрованій сонячній енергії;
  • електростанції на біопаливі (лушпиння сонячника, гречки, комбікорму, тріска дерева, побутове сміття тощо);
  • електростанції комбінованого циклу;
  • геотермальні електростанції.

Використовуються парові турбіни в хімічній галузі, виробництві цукру, текстильної промисловості, на целюлозно-паперових комбінатах, в металургії та гірській промисловості. А також для рекуперації тепла (яке виділяється хімічними процесами) в різних галузях.

Компанія ТОВ "Генерація Тепла" поставляє парові турбіни QNPOWER на територію України із заводу в Китаї по ціні виробника. Якість конденсаціних турбін доказана на багатьох підприємствах Центральної та Східної Європи. Для підприємств-замовників можливий показ робочих обєктів, де встановлені турбіни QNPOWER, що працюють на газових або твердопаливних котлах (біомаса, відходи) для виробництва електронерегії.  

Для більш детальної інформації щодо купівлі турбін Ви можете заповнити форму нижче, спеціалісти ТОВ "Генерація Тепла" спільно з колегами із QNPOWER проконсультують по всіх технічних характеристиках турбін, підберуть для Вас оптимальний варіант парової турбіни, розкажуть де знаходяться найближчий об'єкт по Вашому запиту (теплова потужність турбіни, вид палива, цілі використання, промисловий забір пари тощо).