Монтаж промислових котелень

Компанія ТОВ "Генерація Тепла" ГК "САТЕР" здійснює повний перелік будівельно-монтажних робіт промислових котелень загальної потужністю від 500 кВт:

  • Будівництво нових промислових котелень - парових та водогрійних котелень для промислових підприємств, АПК, виробничих підприємств.
  • Реконструкція та модернізація існуючих котелень - переведення з газу на альтернативні види палива (пелета, біомаса, відходи сільсько-господарського виробництва, солома, тріска деревини, лушпиння соняшника, гречки, рису, відходи паперових фабрик, легнін тощо), оновлення котельного обладнання, вастновлення автоматики на котельні та ін.  
  • Дахові котельні для житлових кварталів - окремі котельні для комерційної та житлової нерухомості (ЖК, торгових центрів, стаціонарні котельні для забудовників, торгових складів, комерційних проміщень).
  • Будівництво ТЕС, ТЕЦ (теплоелектростанцій) - для вироблення електроенергії з біомасі по "зеленому тарифу" (котли на пелеті, соломі, тріска деревини, лушпиння соняшника, гречки, рису тощо).
  • Будівельно-монтажні роботи із металоконструкціями - будівництво цехів, металоконстуркції на заводах, виробничих підприємствах, паперових фабриках.


Всі види послуг можуть надаватися "під ключ", включаючи проектування котелень, поставку або виготовлення котельного обладнання (водогрійних, парових котлів, термомасляних котлів, парових конденсаційних турбін, допоміжного котельного устаткування), пуск-наладаку котлів, автоматизацію котельні, запуск котельні в роботу та здачу в органи Котлонагляду.

На всі види робіт надається гарантія виробника обладнання (від 12 місяців) та монтажної служби ТОВ "Генеація Тепла" щодо експлуатації котельного обладнання з додатковим навчанням персоналу замовника. Також компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи для здійснення технічного обслуговування (сервіс котелень) водогрійних та парових котелень від 500 кВт до 50 МВт, тому наші спеціалісти можуть здійснювати щомісячне або щорічне ТО котелень для всіх видів котелень підприємств та комерційної нерухомості.  

 
 
Виконані роботи на об'єктах:
ТОВ "ДНІПРООЛІЯ"
ТОВ "ДНІПРООЛІЯ"
Котельня паропродуктивністю 10 т.п./год.Паливо – лузга насінняКотли TETA Boilers (Туреччина)Україна, Дніпропетровська обл.
ПАО «Асфальто-бетонний завод»
ПАО «Асфальто-бетонний завод»
Швидкий злив та зберігання бітуму. Котли Babcock: EPC 1 МВт - термальне масло; VAP 1 т/год - пар. Об’єм зберігання бітуму - 2 000 м3.м. Бровари, 2016 р.
КП «Міськтепло-водоенергія»
КП «Міськтепло-водоенергія»
Реконструкція газової опалювальної котельні потужністю 10 МВт з переводом на спалювання щепи з деревини. м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл. 2015 р.
«Добродія Фудз» Agricom Groupe
«Добродія Фудз» Agricom Groupe
Будівництво котельні паропродуктивністю 6,5 т.п./год. Паливо – вівсяна лузга, природній газ. Чернігівська обл., 2016 р.
Аеропорт «Бориспіль»
Аеропорт «Бориспіль»
Будівництво газової котельні потужністю 10 МВт. Паливо – природній газ. Україна, Київська обл.
ТОВ «Орієнтир-Буделемент»
ТОВ «Орієнтир-Буделемент»
Парова котельня 20 т.п./год.Паливо – природній газ. Україна, Київська обл. 2009 р.
«Житомиртепло-комуненерго»
«Житомиртепло-комуненерго»
Водогрійна котельня потужністю 12 МВт (3*4 МВт).Котли Ygnis (Франція) Україна, Житомирська обл.2008 р.
ТОВ «Вінницький МЖК»
ТОВ «Вінницький МЖК»
Установка енергетичного котла Е 16-3.9-360Д на біопаливі(лушпинні). Вінницька обл., 2005-2007 рр.
ТОВ «Техенерго-трейд»
ТОВ «Техенерго-трейд»
Опалювально-виробнича котельня 8,7 МВт. Паливо – природній газ. Україна, Київська обл.
Полтавський МЕЗ ЗАТ «Соняшник»
Полтавський МЕЗ ЗАТ «Соняшник»
Встановлення парового котла 16 т.п./год. Паливо - лушпиння соняшника. Полтавська обл., 2003-2004 рр.
ГК «Cereal  Ukraine (ТОВ«ОЛІМП»)
ГК «Cereal Ukraine (ТОВ«ОЛІМП»)
Реконструкція котельні  6 т.п./год з переводом на спалювання біомаси. Паливо – лушпиння соняшника. Харківська обл., 2015 р.  
ТОВ «КомпаніяІнтер-Профіт»
ТОВ «КомпаніяІнтер-Профіт»
Проект центральної опалювальної котельні в м. Бровари  28 МВт, з чотирма котлами Viessmann Vitomax 200HW, паливо - газ, м.Бровари, 2013-2014 рр.

Власна група конструкторів та кваліфікованих інженерів

Розгляньте питання з нами - отримайте готове рішення