ТЕС, ТЕЦ на соломі, біомасі

У співпраці з німецькими партнерами ТОВ «Генерація ТЕПЛА» (група компаній «САТЕР») пропонує комплексне будівництво ТЕС (теплоелектростанцій), ТЕЦ (теплоелектроцентралей) на соломі для виробництва електроенергії. Наша компанія має можливість виробництва енергетичного котла працюючого на соломі в Україні за ліцензією європейського проектного інституту, що дозволяє отримати надбавки до «зеленого тарифу» і, як наслідок, підвищити рентабельність проекту. Замовити будівництво ТЕЦ на соломі - ТОВ «Генерація ТЕПЛА».

В якості палива може використовуватися тюкована або пелетована солома. Референції енергетичних котлів на соломі успішно працюють в Данії, Німеччині, Австрії, Великобританії та інших країнах Європи. ТОВ «Генерація ТЕПЛА» повністю забезпечує комплексне проектування, конструювання, виробництво та будівництво ТЕЦ, ТЕС. Також компанія реалізує теплоелектростанції з паливом солома у вигляді EPC-контрактів ("під ключ").

 
 

Виробництво електроенергії з соломи

Головною перевагою соломи як виду палива є нейтральність щодо викиду СО2 в атмосферу. Це означає, що спалювання соломи не підвищує зміст парникових газів в атмосфері. Солома може бути використана в якості палива на приватних фермерських біогазових установках, на місцевих теплоцентралях (ТЕЦ), на великих теплових електростанціях (ТЕС), а також для отримання газу і біоетанолу. Вміст води в соломі приблизно 14-20%, яка випаровується при спалюванні. При використанні соломи як паливо вміст води в ній не повинно перевищувати 20%. Якщо частка води більше, зростає ризик виникнення корозії і конденсату.

Зольність соломи становить 2-10%, середній показник - 4%. При спалюванні соломи зола стає в'язкою вже при 600 С, що важливо для електростанцій, де висока температура пари означає високу ефективність вироблення електроенергії. Нові типи котлів та кращий сплав сталі зменшують ризик пошкодження обладнання при спалюванні соломи, саме тому дотепер електростанції  використовують частіше тріску дерева, пелети замість соломи.

Замовити ТЕС на соломі в Україні

Перевагою є наше власне котельне виробництво, складових деталей і пов'язаних з ними елементів комплексних установок теплоелектростанції. Ми надаємо повну гарантію на експлуатацію теплоелектростанцій й виконуємо післягарантійне обслуговування на підставі договору сервісу. Компанія має успішний досвід реалізованих об'єктів та являється сильним партнером на всіх етапах проекту, тому належить до числа надійних EPC-контракторів в Україні.